СВЯТ
Френският актьор Венсан Лендон ще се снима с Киану Рийвс и Кирстен Дънст в новия филм на Рубен Йостлунд
Действието се развива на презокеански полет, по време на който бордовата система за забавление се поврежда и пътниците са изправени пред ужасна скука
Редактор : Impressio / 274 Прочита 0 Коментара

Френският актьор Венсан Лендон се присъединява към актьорския състав на новия филм на режисьора Рубен Йостлунд The Entertainment System is Down, съобщи електронното издание "Скрийн дейли", цитирана от БТА.
В продукцията ще участват още Киану Рийвс, Кирстен Дънст, Даниел Брюл, Саманта Мортън, Никълъс Браун. Планирано е снимките да започнат през 2025 г.
Действието се развива на презокеански полет, по време на който бордовата система за забавление се поврежда и пътниците са изправени пред ужасна скука.
Лендон бе председател на журито на международния кинофестивал в Кан през 2022 г., когато "Идиотският триъгълник" на шведския режисьор Йостлунд бе отличен със "Златна палма".
Твоите любими заглавия в /market.dir.bg
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес. повече от всякога. независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.