Въведете дума или фраза за търсене и натиснете Enter

Започват снимките на 25-ия филм за Джеймс Бонд

ЛЕГЕНДИ НА КИНОТО

Започват снимките на 25-ия филм за Джеймс Бонд

Даниъл Крей ще се превъплъти за пети и последен път в ролята на британския супершпионин

Холивудската звезда Даниел Крейг за последен път влиза в ролята на аген 007(Снимка: Getty Images/Guliver Photos)

Снимките на 25-ия филм за Джеймс Бонд започват в Ямайка, където Йън Флеминг е написал всички романи за агент 007, съобщиха световните информационни агенции, цитирани от БТА.

Даниъл Крейг, който за пети и последен път се превъплъщава в ролята на британския супершпионин, продуцентите и режисьорът Кари Фукунага обявиха актьорския състав и предстоящото начало на снимките във вилата на Флеминг на карибския остров. Действието на все още неозаглавения филм частично ще се развива в Ямайка, както в "Д-р Но" и "Живей, а другите да умрат".

Още Джеймс Бонд с музей в Австрийските Алпи

Джеймс Бонд с музей в Австрийските Алпи

Рами Малек се присъединява към актьорския състав като злодея. Актьорът, който спечели награда "Оскар" тази година за ролята на Фреди Меркюри, каза във видеопослание, че ще се постарае Бонд "да не се отърве леко".

В актьорския състав са също Леа Сейду, Бен Уишоу, Ралф Файнс и Наоми Харис.

Снимките ще започнат в неделя. В началото на филма Бонд вече не е на служба и си почива в Ямайка. Колега от ЦРУ (Джефри Райт) обаче го търси за помощ, за да спасят отвлечен учен.

Снимките ще продължат в Италия, Норвегия и Лондон.

Кари Фукунага пое режисурата на филма от Дани Бойл, който се отказа миналата година заради творчески различия.

"Бонд 25" ще излезе по екраните през април 2020 г.

ИЗБРАНО
Коментирай0

Календар

«Април 2025»
ПВСЧПСН
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Препоръчваме ви

Прожекция на филма "Атентатът" открива фестивала "25 през 2025"

Отбелязваме 100 години от най-кървавия терористичен акт в българската история

Мария Бакалова участва в късометражен филм с послание срещу насилието на пътя

"Това, което остава" на Димитрис Георгиев тръгва с гала премиера на 8 май в кино "Одеон"

Наградата LUX на публиката 2025 - безплатните онлайн прожекции на номинираните филми

Вече и награденият с "Оскар" филм „Потоп“ е достъпен за безплатните онлайн прожекции на номинираните филми

Фестивалът в Кан тази година под мотото на #metoo и жените в киното

Уес Андерсън ще се съревновава с филм с впечатляващ актьорски състав, включващ Бенисио дел Торо, Том Ханкс, Риз Ахмед, Шарлот Генсбур и Скарлет Йохансон

Андрей Звягинцев ще връчи голямата награда на Националния фестивал на българското кино

Официалната церемония ще се състои на 15 май в Народния театър "Иван Вазов"

Испанският режисьор Родриго Сорогойен ще оглави журито на "Седмицата на критиката" в Кан

Сорогойен беше назначен на поста миналата година, но се оттегли поради "лични причини" и беше заменен от продуцентката Силви Пиала