НОВ ПРОЧИТ
Тартюфите на деня
Виждаме ги най-вече в социалните мрежи, а по-добре да са само в театъра
Трябва да има основа за подправката? Демек и сиреч, сериозни режисьри. Такива не виждам.
Виждаме ги най-вече в социалните мрежи, а по-добре да са само в театъра
Трябва да има основа за подправката? Демек и сиреч, сериозни режисьри. Такива не виждам.
Улеснения и привилегии за регистрирани потребители:
- не си измислят и пишат прякори всеки път;
- не въвеждат досадните символи от картинката за сигурност.
ВХОД