МУЗИКАЛНИ ПРАЗНИЦИ
Софийска опера представя "Електра" и на 1 и 6 декември
Само в периода 20-22 ноември можете да получите специалната отстъпка от 20% намаление на билетите, без ограничение броя на избраните места
Редактор : Impressio / 493 Прочита 1 Коментара

Поради огромния интерес към първата премиера за сезона - "Електра" от Рихард Щраус и във връзка с ограничените места в залата, Софийската опера предоставя уникална възможност за всички, които не успяха да закупят билети за първите две представления на "Eлектра" от Рихард Щраус на премиерните спектакли на 26, 29 ноември 2020 г.
Новината е, че на 1 и 6 декември също ще можем да се насладим на впечатляващия спектакъл с режисьор Пламен Карталов.
Само в периода 20-22 ноември можете да получите специалната отстъпка от 20% намаление на билетите, без ограничение броя на избраните места.
На касата на Операта и през интернет-страницата на Операта със същата отстъпка.
Не пропускайте извънредните представления на "Електра" от Рихард Щраус в Софийската опера само на 1 и 6 декември.
Твоите любими заглавия в /market.dir.bg

Гледайте "Янините девет братя" - постановка на Пламен Карталов, с която Софийската опера обра овациите в Болшой театър
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.
Вашето дарение от всякакъв размер и по всяко време означава много за нас.
Скъпи читатели,
Днес. повече от всякога. независимата журналистика има нужда от вас.В мисията си да предоставяме обективни, достоверни и навременни новини разчитаме на вашата подкрепа.
Ако вярвате в правото си на обективна информация, подкрепете ни.