Въведете дума или фраза за търсене и натиснете Enter

Шапки долу за Митко Щерев!

ГОЛЕМИТЕ БЪЛГАРСКИ МУЗИКАНТИ

Шапки долу за Митко Щерев!

Маестрото се сбогува с публиката пред 4 000 зрители в Зала 1 на НДК

Маестрото си взе сбогом със сцената в Зала 1 на НДК по време на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Още Митко Щерев: Емил Димитров ме научи как се правят хитове
ТРИ ИСТОРИИ НА...

Митко Щерев: Емил Димитров ме научи как се правят хитове

Маестрото си взе сбогом със сцената в Зала 1 на НДК по време на музикалното бижу на продуцента Евгени Боянов, заключителния концерт на турнето "Обич и песен". 

Водещ на грандиозния спектакъл беше Атанас Стоянов от Бг Радио.

Маестрото се сбогува с публиката пред 4 000 зрители в Зала 1 на НДК (Източник: Гранде Арт)

Водещият на грандиозното шоу на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" Атанас Стоянов от БГ Радио (Източник: Гранде Арт)

Продуцентът и вдъхновител на шоуто Евгени Боянов посреща Маестро Митко Щерев на сцената (Източник: Гранде Арт)

Маестрото си взе сбогом със сцената в Зала 1 на НДК по време на музикалното бижу на продуцента Евгени Боянов, заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Маестрото си взе сбогом със сцената в Зала 1 на НДК по време на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Маестрото си взе сбогом със сцената в Зала 1 на НДК по време на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Продуцентът и вдъхновител на шоуто Евгени Боянов и водещият Атанас Стоянов от БГ Радио посрещат Маестро Митко Щерев на сцената (Източник: Гранде Арт)

Още "Диана Експрес" и Силвия Кацарова честват 50 години на сцената
БЪЛГАРСКИТЕ МУЗИКАЛНИ ЛЕГЕНДИ

"Диана Експрес" и Силвия Кацарова честват 50 години на сцената

"Разболях се от една болест, при която, като видя куфар, влак или самолет, ми става много нервно", обясни Митко Щерев, пропътувал хиляди километри по турнета през годините. Но продължава да композира.

Препълнената до краен предел зала възторжено аплодира динозаврите на българската популярна песен.

Маестрото се сбогува с публиката пред 4 000 зрители в Зала 1 на НДК (Източник: Гранде Арт)

А те показаха своята любов и признателност към Маестрото.

Петко Петков с "Трамвай №5" откриха вечерта с една от най-популярните песни на Митко Щерев - "Усмивката", а Мими Иванова взриви феновете с "Майчице свята", с оркестъра на Русенската опера с диригент Димитър Косев.

"Трамвай №5" на грандиозното шоу на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Мими Иванова на грандиозното шоу на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Мими Иванова на сцената в Зала 1 на НДК (Източник: Гранде Арт)

Прозвуча кавър версия на прочутия хит "Хризантеми" по стихове на Иля Велчев в реге стил в изпълнение на група "Диана Експрес".

Още Митко Щерев направи кавър на "Хризантеми" за 75-ия си рожден ден
НОВ ПРОЧИТ

Митко Щерев направи кавър на "Хризантеми" за 75-ия си рожден ден

"Никой не може да изпее "Хризантеми" по-хубаво от Лили Иванова", каза големият Митко Щерев и подхрани надежди, че вече е сложен кръст на проблемите им с Примата.

Култова група "Диана Експрес", която празнува половин век от създаването си, изпълни още "Влюбено сърце" и "Наследство", а за баладата "Нежно постоянство" в изпълнение на Илия Ангелов, Щерев призна, че е най-любимата му песен.

Митко Щерев и Илия Ангелов от Група "Диана Експрес" (Източник: Гранде Арт)

Митко Щерев и Група "Диана Експрес" (Източник: Гранде Арт)

Група "Диана Експрес" (Източник: Гранде Арт)

Маестрото си взе сбогом със сцената в Зала 1 на НДК по време на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Миро и Галя от "Каризма" благодариха на Митко Щерев, тъй ката е написал първата им песен, като за съгражданката си от Ямбол Щерев призна, че му е "като четвърта дъщеря."

Миро благодари на Маестрото (Източник: Гранде Арт)

Галя от "Каризма" благодари на Маестрото (Източник: Гранде Арт)

На сцената на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" триумфираха Мими Иванова, Маргарита Хранова, Братя Аргирови, Елвира Георгиева, Ивайло Гюров, Нелина, дует Шик, Мая Нешкова и други. Съпровождащият оркестър е този на Държавна Опера - Русе с диригент Димитър Косев.

Маргарита Хранова на грандиозното шоу на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Маргарита Хранова на грандиозното шоу на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Мими Николова на грандиозното шоу на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Елвира Георгиева на грандиозното шоу на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Братя Аргирови на грандиозното шоу на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Дует "Шик" на грандиозното шоу на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Мая Нещова на грандиозното шоу на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Нелина на грандиозното шоу на заключителния концерт на турнето "Обич и песен" (Източник: Гранде Арт)

Маестрото се сбогува с публиката пред 4 000 зрители в Зала 1 на НДК (Източник: Гранде Арт)

Очаквайте интервюто с талантливия продуцент Евгени Боянов в Impressio

Валерия КАЛЧЕВА

Още Йорданка Христова ще бъде специален гост в Шумен на концерта "Обич и песен"
БГ ЛЮБИМЦИ

Йорданка Христова ще бъде специален гост в Шумен на концерта "Обич и песен"

Още Турнето "Обич и песен" отбеляза третия си рожден ден с вълнуващ спектакъл в Пловдив
БЪЛГАРСКИ ЛЮБИМЦИ

Турнето "Обич и песен" отбеляза третия си рожден ден с вълнуващ спектакъл в Пловдив

Още "Диана Експрес", Братя Аргирови, Мими Иванова и Нелина очакват пловдивчани с "Обич и песен" в Летния театър
БЪЛГАРСКИ ЛЮБИМЦИ

"Диана Експрес", Братя Аргирови, Мими Иванова и Нелина очакват пловдивчани с "Обич и песен" в Летния театър

Още Продуцентът на "Обич и песен" Евгени Боянов покани пловдивската група "Нова магия" да участва в концерта в Пловдив
БГ ЛЮБИМЦИ

Продуцентът на "Обич и песен" Евгени Боянов покани пловдивската група "Нова магия" да участва в концерта в Пловдив

 

Коментирай25

Календар

Препоръчваме ви

Първият носител на наградата за архитектура "Прицкер" - откровен гей и разкаял се фашист

Филип Джонсън въвежда стъклените стени в сградите, като твърди, че хората се чувстват по-защитени зад тях

Джак Никълсън я нарича "любовта на живота ми"

Връзката приключва драматично, когато Анджелика Хюстън научава, че Никълсън има дете (Лорейн) с актрисата Ребека Брусар. Той й казва небрежно, сякаш обсъждат сценарий. В яростта си тя го удря "жестоко по главата и раменете", разкрива дъщерята на Джон Хюстън

ДНК анализ сложи край на вековна загадка около Медичите

Следи от малария в костите на Франческо I де Медичи опровергават теорията, че великият херцог на Тоскана е бил отровен с арсен

Васил Попов: Питали са ме кога пиша и бих казал, че за мен процесът е безкраен

Авторът на фантастични бестселъри поглежда назад към цветния си път като еколог, водещ, фотограф и писател, разкривайки познати и непознати истории с щипка хумор и самоирония

Надежда Захариева и поезията като сваляне от кръста

"Моята религия е да живея и да умра без съжаление", изповяда поетесата