Въведете дума или фраза за търсене и натиснете Enter

Коментари

Напусна ни едно от най-одухотворените лица на българското кино

IN MEMORIAM

Напусна ни едно от най-одухотворените лица на българското кино

Николай Узунов остави стотици театрални и филмови роли

Отказ

Улеснения и привилегии за регистрирани потребители:

  • не си измислят и пишат прякори всеки път;
  • не въвеждат досадните символи от картинката за сигурност.

Слънчев и добър човек, талантлив актьор. Мъчно ми е за него. Съболезнования на близките му. Поклон и вечна памет.

Вечна му памет! Жалко, много жалко!

Лека му пръст.Със сигурност е по-известен от друг наскоро починал актьор, но е изпратен без много шум и излишни коментари.В крайна сметка всеки скърби за близките си, но не е необходимо да се занимава целият народ

Много го харесвах. Толкова фин и одухотворен, истински Лазар Глаушев. Разплаках се... Поклон, мир на праха му.

Много беше приятен ! Бог да го прости !

Благодаря , че сте дали снимка от младите ни години! Бог да го прости! Беше невероятно нежна душа....

Поклон и мир на праха му. Един стойностен човек и актьор. Естествено изпратен в забвение от псевдомедиите, пропагандиращи простащина и агресия.

Бог да го прости и вечна му памет. Толкова спомени от младостта ни в Хасково ...

помня го скромен и харизматичен. аплидисменти. поклон!!!

Отива си и се покланям. Дано няма истерията като при смъртта на друг артист...

Ами няма да я има тази "истерия". То си е до човека, не до обществеността.

Бог да го прости, светла му памет!

Жестоко! Всички хора,които толкова много харесвам и обичам си тръгват един след друг.Николай Узунов е един от тях.Бях влюбена в него! Лек да пътят ти нагоре!

Светла му памет!На скоро се чудех какво ли става с него,помня го от Младежкия театър с Николяй Иванов . Много любим ми беше от детските постановки.

Bog da go prosti. Tova be6e dobur aktior i 4ovek . Za sajalenie samo s tazi novina tuk 6te si ostane - ne kato za alkoholika , arogantnia Laskin , s kogoto ni naduha glavite po vsi4ki medii.

Боже, колко го харесвах, влюбена бях в него! И до сега, когато препрочитам "Железния светилник", си представям с неговия образ Лазар Глаушев. Много ми е мъчно, Бог да го прости!

Съболезнования на близки и приятели

Мир на праха му

Календар