Въведете дума или фраза за търсене и натиснете Enter

Коментари

Алън Паркър: Не трябваше да правя "Стената". Беше твърде мизерно преживяване...

ГОЛЕМИТЕ В КИНОТО И МУЗИКАТА

Алън Паркър: Не трябваше да правя "Стената". Беше твърде мизерно преживяване...

"Създаването на албума The Wall започна през 1977 г. след концерт в Монреал, където плюх на един зрител от първия ред", спомня си Роджър Уотърс

Отказ

Улеснения и привилегии за регистрирани потребители:

  • не си измислят и пишат прякори всеки път;
  • не въвеждат досадните символи от картинката за сигурност.

Сякаш човека е описал днешното време и дебилните европейски лидери.

" ДАСКАЛИТЕ НА ЗАПАДНАЛИЯ СВЯТ" ТОТАЛНО СЕ ПРОВАЛИХА ..... ТАМ ИДВА ХАЛИФАТА :)) ..... И ЗА ТОВА СА ВИНОВНИ НАЙ ВЕЧЕ ПОЛИТИЧЕСКАТА ЦЪРКВА И ПОЛИТИЧЕСКИЯ ИСЛЯМ .. НАПРАВИХА ОТ СВЕТЛИНАТА ОРЪЖИЯ ЗА УБИВАНЕ

Вие сте заклет евразийски атеист и прокобист ! За вас няма нищо свято !

Луди правят филми, за да подлудят нормалните...

Жалко, че момичето не е учило малко повече...Видимо превежда неща, които не разбира. Както и да е..толкоз тъпотии навсякъде....жалка история

"Стената" формира манталитета на цяло поколение.

замисля, че дълги години ни лъжеха, че "Стената", "1984" са писани срещу лошият комунизъм а се оказа, че са протест точно срещу Западната система. Който не вярва, да чуе интервютата на Уотърс (80 процента от албума са негови) и последното интервю на Оруел пред ББС, който в прав текст казва, че е не става дума за комунизма а за пост капитализма.

никъде не пише, че Сатаната побеждава в БИБЛИЯТА. Не знам какво си чел, но и в Библията и в Корана ясно е описана послената БИТКА със САТАНАТА и доборото ПОБЕЖДАВА! Даже в "ОТКРОВЕНИЕ" е описана къде се провежда битката (не Армагедон в израел (не, не е филма)) а Гог и Магог!

не си точен. "Да учиш и да не учиш, ти си само тухла в стената''.

Гпупакът ненаврещял се руски врякалник пак се пъне как не било против съветската система а против тая, в която живеели авторите. Ми за коя система да пишат бе айнщайне, освен за тази, която са преживели. Няма подобни неща написани за прекрасния съветски режим щото хората в нещо доволни и щастливи, в мизерията си с $70 месечно. Че сте тъпи врякалници тъпи сте, ама упорство да повтаряте едни и същи тъпотии като зациклила плоча имате в излишък ей.

"7 А когато се свършат хилядата години, Сатаната ще бъде пуснат от затвора си 8 и ще излезе да мами народите, които са по четирите краища на земята, Гог и Магог, за да ги събере за битка; числото им е като морския пясък. 9 И възлязоха на широтата на земята и обкръжиха стана на светиите и възлюбения град; и огън падна от небето и ги погълна. 10 А дяволът, който ги мамеше, бе хвърлен в огненото и сяроносно езеро, където е и звярът, и лъжепророкът; и ще бъдат мъчени денем и нощем до вечни векове." Финалната битка е 1000 години след Армагедон - в новият Йерусалим (според тълования).

глуапкът си ти ве - "глупак за един ден - глупак за цял живот"! Истински западен бройлер!

Албумът е добър - не най-добрият им, но е добър. Филма го гледах 88-а 89-а някъде и не ме впечтли особено. Но Паркър е направил и "The CommitmentsConverts all characters to their decimal/hexadecimal encoded HTML representation, and vice versa.", прекрасен филм.

не ти ли прави впечаление, че се говори за "1000 години" Чичо Ади и той блянуваше за хилядолетен Райх. Според Библията как беше "И принуждаваше всички – малки и големи, богати и бедни, свободни и роби – да им се сложи белег на дясната ръка или на челото, и никой да не може да купува или продава, освен онзи, който има белега, или името на звяра, или числото на името му.“ "Белегът на звяра" е нещо като знак за принадлежност към антибожествената система. Числото му е 666 (стих 18). Това е условие за участие в икономиката в антихристовото царство." Много познато нали?

Ха, ето какво става като ползва човек първото намерено средство. Очевидно коя част от латинския текст не съм я искал :-)

Роджър Уотърс има ПРОРУСКИ виждания! Кефи ме на МАХ!

Отде ви изравят все такива умствено изостанали гении за руски врякалници бе.

Най ми хареса интервюто на Роджърс Уотърс където направи тия от снн за смях Просто журналисчето се чудеше къде се намира и как по бързо да приключи защото хич не беше подготвен за толкова умен събеседник които го оборваше на всеки въпрос с доста добри аргументи и доказателства

Само- цитирам коментара- """"И като се замисля, че дълги години ни лъжеха, че "Стената", "1984" са писани срещу лошият комунизъм а се оказа, че са протест точно срещу Западната система. Който не вярва, да чуе интервютата на Уотърс (80 процента от албума са негови) и последното интервю на Оруел пред ББС, който в прав текст казва, че е не става дума за комунизма а за пост капитализма.""" Всъщност, през цялто това време, докато от САЩ, Западна Европа и ИЗточна Европа СПОРЕХА коя от двете групи е ЛОШ, през това време, негрите използваха да тръгнат да ЗАВЗЕМАТ САЩ... Като убиваш- Евреи ( тия са враг на БЪлгария от 670 година), араби, турци, мюсюлмани, ислямисти ( Враг на България от 718 година) , негри- Дяволи( тия са по- мръсни от цигани и турци, и са Враг на България, щото бяха заедно с Ислямиститте), Китайци и монголци( тия нападаха България между 1250- 1300 година)... Та тия изброените са като ВИРУСИ и бацили, които искат само да КРАДАТ от България !!! С другите, понякога сме били в Съюз, а понякога- в Война...

Па зачудих се върху името на филма... :)

в новата еврогей-атлантическа Библия точно така пише!

Около Стената (филм )има много неприятни подробности свързани с Уотърс.Той вече се е скарал с Дейв,Рик и Ник.Заедно с жена си и Боб Езрин са ошушкали ПФ и са ги докарали до фалит и милиони дългове.Роджър е направил поредният си соло “анти военен “проект Дъ Фаинал Кът а и албума Плюсове и минуси на автостопа(с “баджанака “си Ерик Клептън. Които са де факто стари материали за които също е мислил да филмира но прави Стената).Вече се е скарал и с най значимите художници от Хипнозис и Сторм Торгерсон (правили обложките на всичките албуми на ПФ до Стената )и наема други затова и обложката на Стената е катастрофа,както и (според мен)анимациите към филма със същото име.И за филма и за албуми Стената и Дъ Фаинал Кът Роджър прибира почти всички пари същото се отнася и за парите от филма.Неговото скъперничество стига до там че на децата от филма (а и хористи)в албума ги ползва от едно училище и не им плащат никакви пари.Даже не ги кани а и не им дава безплатни билети за премиерата на филма.Единственото хубаво и в албума а и филма е парчето на Дейв -Комфортъбъл Нъмб (което е признато от милионите фенове на ПФ за най най-добро парче на Флойд изобщо)Това Роджър не може никога да преглътне.Той е, а и винаги е бил един ренегат и мошеник с музикален талант.

Календар