Въведете дума или фраза за търсене и натиснете Enter

Безсънието на Мика Суутари

Безсънието на Мика Суутари

Мика Суутари е самоук фотограф от Нурмиярви, Финландия. Той предпочита да прави своите снимки нощно време, много рано сутрин или късно вечер и казва, че обича уникалната атмосфера на тези часове от денонощието и звуците на природата, които човек може да чуе само тогава. Тук ви показваме избрани фотографии от две от неговите колекции - "Безсъние" и "Звезден прах".

Коментирай0

Календар

Препоръчваме ви

Студенти в ретро костюми подариха реплики на стари пощенски картички от София на пътници на летището

Инициативата е по случай 147 години от обявяването на София за столица и е организирана от Столичната община, съвместно с Националната академия за театрално и филмово изкуство (НАТФИЗ) "Кръстьо Сарафов"

Непреходните театри на София, увековечени в изложба

Експозицията не е носталгичен жест, а опит да се улови непрекъснатостта на една традиция и проследява историята на емблематични сцени като Народния театър "Иван Вазов", Театър 199, Младежкия театър, Театър "София", Малък градски театър "Зад канала" и Театър "Възраждане"

Михаил Заимов показва "200 мига от реалността" в ONE GALLERY

Изложба на Михаил Заимов в ONE GALLERY (11 март – 31 март)

Галерия Арт 36 и eхото на спомена - фотографии на Ани Петрова

Изложбата е от 4 март до 19 април 2026 г. Откриването е на 4 март 2026, сряда, 18.00 часа в САМСИ, бул. "Черни връх" 2, София

Кадри от заснемането на "Брънч за начинаещи" оживяват в изложба в УниКредит Студио

Изложбата "В мозъка на Яна (Титова) през обектива на Яна (Блажева)" среща киното и фотографията в автентичен визуален разказ за създаването на новата комедия