Въведете дума или фраза за търсене и натиснете Enter

Йорданка Христова представя във Варна "Любими евъргрийни"

ПОП МУЗИКА

Йорданка Христова представя във Варна "Любими евъргрийни"

Концертът е на 18 август - неделя, от 21:00 часа в Летния театър

Снимка: Булфото

Една от големите български певици  - Йорданка Христова, ще зарадва почитателите си във Варна с голям концерт на 18 август от 21.00 часа в Летния театър на морската ни столица.

Тя ще изпълни хитовете си под съпровода на симфоничния оркестър на Държавна опера - Бургас. Диригент на проекта е маестро Левон Манукян. Заедно с тях на сцената ще излязат и музикантите от бенда на  Иво Дуков (пиано) -  Даниел Желев - ударни и Щерион Пилидов - китара. 

В програмата са включени най-обичаните песни от репертоара на Йорданка Христова - "Guantanamera", "Не съжалявай", "Песен моя, обич моя", "Животът е прекрасен", "Любов за теб" и др. 

Снимка: Театър Българан

Билетите са в продажба на касите на театър "Българан" и Фестивален и конгресен център. Онлайн могат да бъдат закупети чрез сайта на комплекса fccvarna.bg.

Цялата програма на Театър "Българан" можете да видите на официалния му сайт.

ИЗБРАНО
Коментирай0

Календар

«Април 2025»
ПВСЧПСН
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Препоръчваме ви

Деветата симфония на Бетовен ще звучи в зала 1 на НДК с над 300 музиканти, хор и солисти

Спектакълът на 11 май отбелязва 80 години от края на Втората световна война и 40 години от обявяването на "Одата на радостта" за химн на Европейския съюз

Обратно към корените на джаза с Биг бенда на БНР

Събитието е на 24 април, четвъртък, от 19.00 часа в Първо студио на Радиото

"Балканският Франк Запа" Рамбо Амадеус отново в София 13 години по-късно

Рамбо Амадеус пристига с квартета си за петъчен концерт на 25 април в клуб „Паве“ по покана на „Аларма Пънк Джаз“

Солистът на Берлинската филхармония Еманюел Паю свири тази вечер в София

В програмата ще звучи музика от Феручо Бузони - Дивертименто за флейта и оркестър в си бемол мажор, оп.52, Карл Райнеке - Концерт за флейта и оркестър в ре мажор, оп. 283, и Оторино Респиги - симфоничната поема "Римски пинии"

Именитият диригент Йордан Дафов застава зад пулта на Великденския концерт на 17 април в Бургас

Солисти ще бъдат Пламена Гиргинова /гост/, Йоана Кадийска, Милен Динолов, Делян Славов, Диляна Донева и Ирина Доброволская

Софийската опера откри триумфално оперния сезон в Салерно с премиерата на "Валкюра"

"Изключителна постановка и сценография, виртуозни вокални изпълнения", са само част от отзивите на публиката