Въведете дума или фраза за търсене и натиснете Enter

Accept с още една дата у нас

МЕТЪЛ

Accept с още една дата у нас

Метъл пионерите с втори концерт в Античния театър на 19 май

Поради големия интерес към събитието на 18 май в Пловдив, метъл пионерите Accept обявяват още един концерт на следващия ден, отново в Античния театър!

На 18 и 19 май те ще свирят заедно със Симфоничния оркестър на град Пловдив и ще "запечатат" за историята едно много специално музикално събитие.

И на двете дати вратите ще бъдат отворени в 19:00 часа, а шоуто ще започне в 20:00 часа. Бандата и симфоничните музиканти ще представят около 20(!) хитови метъл парчета от творчеството на Accept в симфоничен аранжимент, както и подбрани класически симфонии, които ще бъдат изпълнени в рок аранжимент.

ACCEPT Symphonic Terror 2019 Tour (Photocredit: Jaenecke BW-32)

Още Вижте интервю с китаристите на Accept и лайфа им у нас

Вижте интервю с китаристите на Accept и лайфа им у нас

Сред класиките, които ще чуем са "Лебедово езеро" и 40-а симфония на Моцарт, както и неостаряващите рок химни Metal Heart, Princess Of The Down, Balls To The Wall, Fast As A Shark и много други.

Билетите вече и за двете дати са в продажба онлайн и в мрежата на Евентим, както и в Бензиностанции OMV , Technopolis, Български пощи, Orange, Usit Colours, магазини На Тъмно, Office 1 Superstore, билетна каса на Eventim на ул."6-ти септември"в София, билетен център НДК, Дворец на културата и спорта - Варна, Пловдив - билетна каса пред общината.

Коментирай1

1/1

Още ВИДЕО

Остава 1 месец до галаконцерта за първите международни "Тракийски награди за класическа музика" на Соня Йончева

Богата и разнообразна програма и промоционални цени очакват посетителите на Античен театър Пловдив

Георги Златарев: Актьорът хамелеон

От Шекспир и Лорка до Салма Хайек и 400 километра на велосипед – актьорът ни гостува в "Без сценарий"

Картина на Джаксън Полък достигна рекордните 181 млн. долара на търг

Картината "Номер 7A, 1948", която произхожда от частната колекция на медийния магнат Самюъл Ървин Нюхаус, сега вече е и четвъртото най-скъпо произведение на изкуството, продадено някога на търг

Скулптурата "Данаида" на румънския творец Константин Брънкуш бе продадена за рекордните 107,6 милиона долара

За да привлече вниманието на широката публика към търга, "Кристис" ангажира актрисата Никол Кидман да промотира една от най-известните творби на Брънкуш

"Кармен" на Антонио Гадес е тази седмица

Внушителната постановка на Антонио Гадес ще се играе за първи път у нас този четвъртък и петък

Виж всички

Календар