Въведете дума или фраза за търсене и натиснете Enter

Руската суперзвезда Григорий Лепс подари поп група на дъщеря си

ГОЛЕМИТЕ ГЛАСОВЕ НА РУСИЯ

Руската суперзвезда Григорий Лепс подари поп група на дъщеря си

Любимецът на Русия сбъдна най-голямата мечта на второто от четирите си деца – Ева Лепс

Григорий Лепс

Григорий Лепс сбъдна най-голямата мечта на второто от четирите си деца - Ева Лепс. Емблематичният музикант, композитор и продуцент, който ще гостува за първи път у нас на 3 ноември в Арена Армеец, подари на 16-годишната си дъщеря собствена поп група, която вече успешно дебютира и на голяма сцена.

Момичешката банда носи името Cosmos Girls, а участията й се менажират лично от Григорий Лепс и организират не без помощта на продуцентската му компания. Така например, дебютът на групата е бил не къде да е, а на престижния фестивал Live Fest в планинския курорт "Роза Хутор". Последвалите две участия на чаровните девойки също не са случайни - на едно от най-мащабните мероприятия за руския шоу бизнес "Премии МУЗ-ТВ 2018. Трансформации" съпровождат прочутия изпълнител, а в края на юли подгряват публиката на музикалния фестивал "ЖАРА" в Баку.

Наскоро изпълнителят на хитовете "Я Счастливый" и "Зеркала" изненада и всички свои почитатели, публикувайки за първи път в социалните мрежи обща снимка на семейството си. На фотоса са освен голямата му дъщеря Инга от първия брак на Лепс, която също е поела по стъпките на баща си, така и трите му деца - Ева, Никол и синът Иван, всички те плод на любовта му с настоящата съпруга на артиста Анна Шапликова.

Първият голям концерт на Григорий Лепс у нас е на 3 ноември в Арена Армеец. Билетите за шоуто са на цени от 40 лв. до 70 лв. и могат да бъдат закупени от мрежата на Eventim в цялата страна и online.

VIP пакети за събитието можете да закупите от bileti365.com.

Организатор e Moko Solution.

Коментирай 0

Календар

Препоръчваме ви

Честит световен ден на театъра!

Христо Мутафчиев, председател на Съюза на българските артисти, отправи специален поздрав към колегите си

"Момичето и смъртта" - Градска фантазия от Балет "Арабеск"

Премиерата на новия им спектакъл е на 31 март 2023 г., от 19.00 ч. и 2 април 2023 г., от 17.00 ч. на сцената на Музикалния театър

Михаил Билалов и Мая Бежанска с премиера на комедията „Моето мъжко момиче“ на 7 април в София

Режисьор е Димитър Стефанов, а актьорският състав допълват Асен Данков и Теона Димова

Френският спектакъл "Спомням си, че Небесата са далеч и Земята също" гостува в Народния театър

Това е визуален театър, без текст. Автори са френският сценограф, режисьор и хореограф Орелиен Бори и на роденият в Сараево режисьор Младен Материч. Събитието е на 5 и 6 април

Съни Сънински ще режисира пиесата, носител на наградата "Славка Славова"

"Кулата" на Борис Кръстев е последният засега носител на наградата на името на актрисата Славка Славова (1924-2002), която се дава от екипа на "Театър 199". Участват Йоана Буковска, Свежен Младенов и Йордан Ръсин

„Шърли Валънтайн“ ще има 100-тно представление в Народния театър

Едноименният моноспектакъл на Албена Колева е режисиран от нейния баща Тодор Колев